Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ÖVRIGT / Diverse / Salladsskål 9952046



*

nr 995 2046


Salladsskål

med salladsbestick, teak


Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 november 2015
kl 18:44:50


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
5/11 22:01:59 1      100 kr
6/11 17:37:40 2      200 kr
7/11 15:11:43 3      300 kr
7/11 22:59:10 4      350 kr
8/11 10:48:59 3      500 kr
13/11 19:09:17 5      500 kr
13/11 19:09:17 3      500 kr (Budbetjänt)
13/11 19:10:16 5      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 16 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: salladsbestick salladsskål teak teakmöbler trä
  • 6516 Ask
    + skulptur, ”groda”, höjd: 4-15 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    12 jan kl 18:05
  • 6543 Ask
    pietra dura, fågel, 14,5x10
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    12 jan kl 20:53
  • 6352 Champagnekylare
    Final Touch, rostfritt stål, rymmer 17 liter, Diam..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    12 jan kl 19:30
  • 5305 Dörrhandtag
    7 par, mässing, med nyckelskylt. Höjd: 23,5 cm
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    12 jan kl 18:52
  • 6555 Hatt
    ”Bicorn” Ericsson, Stockholm, i ask. Längd: 50 (ask)
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    12 jan kl 19:27
  • 6557 Höga hattar
    hatt, + Chapeau claque, (i ask)
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    12 jan kl 19:31




Ladda ner broschyr